Gisele Bündchen
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Gisele Bündchen


Gisele Caroline Bündchenová, nepřechýleně: Gisele Bündchen je brazilská topmodelka, příležitostná filmová herečka a velvyslankyně Dobré vůle pro programy životního prostředí Organizace spojených národů.
Na konci 90. let se prosadila jako modelka během první vlny příchodu Brazilek do modelingového světa. V roce 1999 ji časopis Vogue spojil s návratem sexy modelek a koncem éry tzv. heroinových vyzáblých dívek.
V letech 2000–2006 patřila k představitelkám Angels – andělů – Victoria's Secret. Od roku 2004 je nejlépe placenou modelkou světa a patří mezi šestnáct nejbohatších žen v zábavním průmyslu s odhadovaným majetkem ve výši 150 miliónů dolarů. Modelky Claudia Schiffer a Naomi Campbell o ní prohlásily, že je jedinou skutečnou existující supermodelkou a podle magazínu Forbes by se mohla jako supermodelka stát historicky první dolarovou miliardářkou.
Několikrát byla obsazena ve vedlejších filmových rolích, zahrála si v komedii Taxi (2004) či romantickém dramatu Ďábel nosí Pradu (2006).
V období 2000–2005 byl široce medializován její partnerský vztah s americkým hercem Leonardem DiCapriem. V roce 2009 se provdala za quarterbacka týmu amerického fotbalu New England Patriots Toma Bradyho. (zdroj: Wikipedie)
Na tomto webu najdete především fotky celebrit - fotogalerie dívek, obrázky Gisele Bündchen rozdělené do fotogalerií. Dále zde najdete základní informace (biografie), krátký životopis v přehledné formě.

Věřím, že se vám tento web líbí a pakliže máte zájem, můžete si tuto stránku přidat stisknutím kláves CTRL+D, nebo kliknutím na odkaz nalevo, do svých oblíbených položek.

Budu též potěšen, pakliže navštívíte, spřátelené Odkazy.


Upozornění
Na těchto stránkách najdete pouze slušné fotky, tj. nikoliv obsah typu: celebrity nahoře bez, případně Gisele Bündchen bez kalhotek. Od toho jsou jiné weby. Zde najdete pouze krásné ženy, dívky, nikoliv erotické fotky celebrit, opravdu žádné nahé fotky se zde nevyskytují.



Spřátelené stránky








Další stránky
Reklama


Počítadla