Mary-Kate Olsen
Navigace
» Úvodní stránka
Informace
» Základní informace
Odkazy
» Odkazy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Mary-Kate OlsenMary-Kate Olsen a Ashley Fuller Olsen jsou dvojčata, která se narodila 13. června 1986 v Sherman Oaks v Los Angeles. Ashley je o dvě minuty starší. Tato dvojčata mají ještě dva sourozence mladší sestru Elizabeth a staršího bratra Trenta. Sestry říkají, že jsou nejlepší přítelkyně a že by nechtěly žít odděleně. Jejích rodiče jsou rozvedeni a dvojčata bydlí u matky.

Mary-Kate Olsen

Je o dvě minuty mladší než její sestra. Má modré oči a bývala blonďatá, momentálně je přebarvená na hnědo. Říká se, že je tiché povahy. Ráda jezdí na koni a chodí do kina. Nejraději si na sebe vezme džíny, pohodlný top a kabelku. Její nejoblíbenější jídlo je pizza a k tomu si dá džus. Naopak nemá ráda květák, cibuli a čokoládu. Její oblíbený sport je fotbal nebo kicbox. Nejlépe se cítí s kamarády. Do budoucna kdyby přestala hrát, tak by se chtěla stát profesionální závodnicí na koni.

Filmografie

Její filmová kariéra začala už v devíti měsících. Kdy si zahrála i se svojí sestrou v seriálu Full House. První film dvojčat se odehrál roku 1992. Byl to film The GrandMother's house we go (Jedeme k babičce). Dalším filmem byl Double, Double Toil And Trouble(Měsíční kámen), který se odvisílal roku 1993.

Další filmy: 1994 - How the West Was Fun - Jak byl dobyt západ 1995 - It Take´s Two - Malé dohazovačky 1998 - Billboard Dad - Táta z plakátu 1999 - Passport to Paris - Výlet do Paříže 1999 - Switching Goals - Gólová výměna 2000 - Our Lips Are Sealed - Sestry v akci 2001 - Holiday in the Sun - Sestry na Bahamách 2001 - Winning London - Sestry v Londýně 2002 - Getting There - První jízda 2006 - Factory Girl - Warholka

Ashley Fuller Olsen

Narozena v pátek třináctého ve znamení blíženců. Píše pravou rukou. Má modrozelené oči je blondýna. Říká o sobě, že je upřímné povahy. Ráda tančí, hraje tenis a golf a stejně jako její sestra ráda chodí do kina. Oblíbený film je pravá blondýnka. Její nejoblíbenější oblečení jsou džíny, krátký top a sandále. Vlasy nosí nejraději rozpuštěné. Špagety s kečupem a omáčkou je její nejoblíbenější jídlo a k tomu si dá džus. Do budoucna kdyby přestala natáčet filmy, tak se chce stát tanečnicí.

Filmografie

Už v devíti měsících se svojí sestrou hrála v seriálu Full House. tento seriál ve sledovanosti pořadů v ABC, překonal pouze jediný - Bill Cosby.

Další filmy, ve kterých hrála Ashley Fuller Olsen: 1993 - Double, Double Toil And Trouble - Měsíční kámen 1994 - How the West Was Fun - Jak byl dobyt západ 1995 - It Take´s Two - Malé dohazovačky 1998 - Billboard Dad - Táta z plakátu 1999 - Passport to Paris - Výlet do Paříže 1999 - Switching Goals - Gólová výměna 2000 - Our Lips Are Sealed - Sestry v akci 2001 - Holiday in the Sun - Sestry na Bahamách 2001 - Winning London - Sestry v Londýně 2002 - Getting There - První jízda

Vlastní značka

Dvojčata Olsenovy mají, už od svých devíti let svou vlastní značku, která se jmenuje Elizabeth and James. Značku pojmenovaly podle svých dvou sourozenců. Pod touto značkou se začaly vyrábět dámské oblečení, kosmetika, hračky, hry a knihy.

(Wikipedia.cz)Spřátelené stránky
Další stránky
Reklama


Počítadla