Alyson Hannigan profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Alyson Hannigan

Alyson Hannigan foto

profil Alyson Hannigan

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Alyson Hannigan. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Alyson Hannigan? Kolik váží, kolik měří Alyson Hannigan? Jaké jsou míry Alyson Hannigan? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Alyson Hannigan se narodila 1974-03-23. Měří 168 cm. Váží 59 kg. Míry Alyson Hannigan (prsa-boky-pas) jsou 73-61-72.

Křestní jméno:Alyson
Příjmení:Hannigan
Povolání:herečka
Datum narození:1974-03-23
Míry:73-61-72
Výška:168 cm
Hmotnost:59 kg
Web stránka:https://www.topmodelky.com/alysonhannigan/
Národnost:Americká
Občanství:USA
Místo narození:Washington D.C., USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Alyson Hannigan foto a fotky Alyson Hannigan.

Náš tip: Máte rádi mladou americkou herečku a zpěvačku Selena Gomez? Pokud ano, určitě se podívejte na její nové fanouškovské stránky.

English version of bio, Alyson Hannigan biography, profile you can found here


Alyson Hannigan photo

Několik fórů na závěr. Vtip Březněvovo hobby: Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Brežněv se chlubí: - "Mám nového koníčka, sbírám politické vtipy o sobě." - "A kolik jich už máte?" - "Zatím jen dva a půl lágru."

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Jestliže jde vše podle plánu, stala se někde chyba.

Pol Pot

Pol Pot byl politik, revolucionář a důstojník. Narodil se do rolnické rodiny a v mládí byl dle tradice poslán na roční pobyt v buddhistickém klášteru. Nakonec vystudoval Technickou školu, získal stipendium a odešel studovat do Paříže. Studium však nezvládl a vrátil se do Kambodže....

Kunsthistorik

Kunsthistorik je osoba odborně se zabývající dějinami umění.Kunsthistorie je vědní obor věnující se výtvarnému umění, tedy malířství, sochařství či architektuře v historických epochách. Odborníci na dějiny výtvarného umění pracují především v galeriích či památkové péči nebo...

Stieg Larsson

Stieg Larsson, celým jménem Karl Stig-Erland Larsson, byl švédský spisovatel, novinář, editor a scénárista, svým názorovým zaměřením komunista a odpůrce extrémní pravice.Stieg se narodil ve vesničce Skelleftea v severním Švédsku, otec se jmenoval Erland Larsson a matka Vivianne,...